Klubbat för:
1 500 SEK
Utropspris
1 500 SEK
FRANCESCO COZZA (1605-1682): Cimon en Pero, etsning, bladmått ca 28x33 cm
PROVENIENS: Alice Ehrenborg, Kråks Herrgård, Västergötland
Beskuren, fläckar, veck
626578
2019-03-26
Gör en kostnadsfri värdering här