Francesco Cozza etsning

Francesco Cozza etsning
Francesco Cozza etsning
Francesco Cozza etsning
Francesco Cozza etsning

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FRANCESCO COZZA (1605-1682): Cimon en Pero, etsning, bladmått ca 28x33 cm

PROVENIENS: Alice Ehrenborg, Kråks Herrgård, Västergötland

Beskuren, fläckar, veck

626578

2019-03-26