Lockurnor Kina Famille noir

Lockurnor Kina Famille noir
Lockurnor Kina Famille noir
Lockurnor Kina Famille noir
Lockurnor Kina Famille noir
Lockurnor Kina Famille noir
Lockurnor Kina Famille noir
Lockurnor Kina Famille noir
Lockurnor Kina Famille noir
Lockurnor Kina Famille noir
Lockurnor Kina Famille noir

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LOCKURNOR, 1 par, porslin, Kina, 1900-talets slut, balusterformade, famille noir, dekor av fasan samt pion på trädgårdsklippa i emaljfärger och sepia, botten med sigillmärke, höjd ca 40 cm

En med större nagg

626581

2019-03-23