Lockurnor Kina Famille noir
Klubbat för:
400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
LOCKURNOR, 1 par, porslin, Kina, 1900-talets slut, balusterformade, famille noir, dekor av fasan samt pion på trädgårdsklippa i emaljfärger och sepia, botten med sigillmärke, höjd ca 40 cm
En med större nagg
626581
2019-03-23