Bänk furu

Bänk furu
Bänk furu
Bänk furu
Bänk furu
Bänk furu
Bänk furu
Bänk furu
Bänk furu
Bänk furu
Bänk furu

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BÄNK, furu, 1970-tal, sitthöjd ca 42, 150x38 cm

Bruksslitage

626582

2019-03-22