Henning Koppel

Henning Koppel
Henning Koppel
Henning Koppel
Henning Koppel
Henning Koppel
Henning Koppel
Henning Koppel
Henning Koppel

Klubbat för:

5 400 SEK

Utropspris

5 000 SEK

HENNING KOPPEL, armband, silver, Georg Jensen, Danmark, modell nr 190, längd 20 cm, vikt 29 g

Bruksslitage, mindre repor

626586

2019-03-23