Skänk

Skänk
Skänk
Skänk
Skänk
Skänk
Skänk
Skänk
Skänk
Skänk
Skänk
Skänk
Skänk

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

3 500 SEK

SKÄNK, blandstil, 1900-talets första hälft,skuren dekor med bl a vikingskepp, med hyllplan och lådor, betsad ek, nyckel finnshöjd ca 131 samt 195x53 cm

Bruks och åldersrelaterat slitage

626607

2019-03-22