Klubbat för:
22 000 SEK
15 000 SEK
LARS LERIN (född 1954): ´´Olofs Mosse, Kväll´´ signerad och daterad Lars Lerin 1998, olja på duk lagd på pannå, ca 16x22 cm
626625
2019-03-22