Klubbat för:
1 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
SOFFA, 1960-tal, fanerad med jakaranda, klädd i svart skinn, längd 221 cm, citesintyg medföljer
Bruksslitage
626631
2019-03-22
Gör en kostnadsfri värdering här