Soffa

Soffa
Soffa
Soffa
Soffa
Soffa
Soffa
Soffa
Soffa

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SOFFA, 1960-tal, fanerad med jakaranda, klädd i svart skinn, längd 221 cm, citesintyg medföljer

Bruksslitage

626631

2019-03-22