Ringar
Klubbat för:
800 SEK
Utropspris
2 000 SEK
RINGAR, 2 st, ring, 14 k guld med blandslipad ametist, ca 0.70 ct, syskonring, förgyllt silver med lila pastestenar, ringstorleken 17 och 18, totalvikt ca 5 g
Förlust av förgyllning, lila pastestesnarna är något repade, slitage
626651
2019-03-29