Ringar

Ringar
Ringar
Ringar
Ringar
Ringar
Ringar
Ringar
Ringar
Ringar
Ringar
Ringar
Ringar
Ringar
Ringar

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

RINGAR, 2 st, ring, 14 k guld med blandslipad ametist, ca 0.70 ct, syskonring, förgyllt silver med lila pastestenar, ringstorleken 17 och 18, totalvikt ca 5 g

Förlust av förgyllning, lila pastestesnarna är något repade, slitage

626651

2019-03-29