James Bond

James Bond
James Bond
James Bond
James Bond
James Bond
James Bond

Klubbat för:

3 400 SEK

Schätzwert

2 000 SEK

Beschreibung

JAMES BOND, filmaffisher, 3 st, från 1960-1987, originalaffisher, "Goldfinger", "007 ser rött", "Iskallt uppdrag", mått ca 100x70 cm.

Zustandsbeschreibung

Slitage, veck och smärre skador.

626653

2019-03-22