Klubbat för:
3 400 SEK
Schätzwert
2 000 SEK
Beschreibung
JAMES BOND, filmaffisher, 3 st, från 1960-1987, originalaffisher, "Goldfinger", "007 ser rött", "Iskallt uppdrag", mått ca 100x70 cm.
Zustandsbeschreibung
Slitage, veck och smärre skador.
626653
2019-03-22
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner