Brita Nordencreutz

Brita Nordencreutz
Brita Nordencreutz
Brita Nordencreutz
Brita Nordencreutz
Brita Nordencreutz
Brita Nordencreutz
Brita Nordencreutz
Brita Nordencreutz
Brita Nordencreutz
Brita Nordencreutz

Klubbat för:

5 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BRITA NORDENCREUTZ (1899-1982): Sydländskt landskap, signerad och daterad B. Nordencreutz, daterad 66, olja på duk, ca 41x33 cm,

Ingår i tema-auktionen Kvinnliga konstnärer

626659

2019-03-25