Coktailshaker nysilver

Coktailshaker nysilver
Coktailshaker nysilver
Coktailshaker nysilver
Coktailshaker nysilver
Coktailshaker nysilver
Coktailshaker nysilver
Coktailshaker nysilver
Coktailshaker nysilver

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SHAKER, 1900-talets första hälft, nysliver, CG Hallberg, med sil, höjd ca 19 cm

Bruksslitage

626661

2019-03-31