Starkvinsglas 8 st 1800-talets första hälft

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 500 SEK

STARKVINSGLAS, 8 st, 1800-talets första hälft, slipad dekor i form av blommor och blad på kvadratisk fot, höjd ca 11-11,5 cm

Nedslipade kanter, flera kantnagg

626667

2019-03-23