Arvid Andersson oljemålning
Klubbat för:
1 300 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
ARVID ANDERSSON (född 1934): timmerförare, signerad Arvid Andersson, olja på duk, ca 34x46 cm
Kuntoraportti
626681
Päivämäärä:
2019-03-22