Kista 17/1800-tal

Kista 17/1800-tal
Kista 17/1800-tal
Kista 17/1800-tal
Kista 17/1800-tal
Kista 17/1800-tal
Kista 17/1800-tal
Kista 17/1800-tal
Kista 17/1800-tal
Kista 17/1800-tal
Kista 17/1800-tal
Kista 17/1800-tal
Kista 17/1800-tal

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 000 SEK

KISTA, 17/1800-tal, betsad ek med smidesbeslag, höjd ca 51, 121x50 cm

Repor, märken

626686

2019-03-22