Kalebasvaser Kina 1800-tal

Kalebasvaser Kina 1800-tal
Kalebasvaser Kina 1800-tal
Kalebasvaser Kina 1800-tal
Kalebasvaser Kina 1800-tal
Kalebasvaser Kina 1800-tal
Kalebasvaser Kina 1800-tal
Kalebasvaser Kina 1800-tal
Kalebasvaser Kina 1800-tal
Kalebasvaser Kina 1800-tal
Kalebasvaser Kina 1800-tal
Kalebasvaser Kina 1800-tal
Kalebasvaser Kina 1800-tal

Klubbat för:

5 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

KALEBASSVASER, 2 st., Kina, porslin, 1800-tal, dekor i underglasyrblått, höjd ca 24,5 cm

1 vas med spricka, lagningar och nagg

626687

2019-03-22