Kittel gryta kastrull 1800-tal koppar

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

KITTEL, GRYTA med lock, på trefot, KASTRULL med lock, 1800-tal, koppar, grytan monogramsignerad LR, höjd 27-48, diameter 33, 30x22 resp 51x40 cm

Bruksslitage och bucklor

626689

2019-03-22