Stolar 1900-talets första hälft
2019-03-26
626692
| Klubbat belopp | 400 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
STOLAR, 1 par, 1900-talets första hälft, fanérade i mahogny, sits och rygg med klädsel i brunt läder, pärlspikade, djuphäftad rygg, sitthöjd ca 45 cm
Klädsel med slitage