Stolar 1 par 1930/40-tal
2019-03-26
626693
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
STOLAR, 1 par, 1930/40-tal, ben i alm, sitsar och ryggar klädda med tyg, sitthöjd 42 cm
Slitage med fläckar. Ett ben med skada.