Salongsbord

Salongsbord
Salongsbord
Salongsbord
Salongsbord
Salongsbord
Salongsbord
Salongsbord
Salongsbord
Salongsbord
Salongsbord
Salongsbord
Salongsbord

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SALONGSBORD, stomme i bonad björk, skiva från Kalmar Fajans, bemålad av John Sjöstrand, signerad och daterad 1931, diameter 60 cm, höjd 58 cm

Bruksslitage, skiva något krackelerad.

626695

2019-03-26