Klubbat för:
650 SEK
Utropspris
1 500 SEK
KAMFERKISTA, Kina, sent 1900-tal, rikt skuren dekor, hasp och lås i mässing, nyckel finns, höjd ca 49 samt 88x42 cm
Smärre slitage
626710
2019-03-22
Gör en kostnadsfri värdering här