Kamferkista

Kamferkista
Kamferkista
Kamferkista
Kamferkista
Kamferkista
Kamferkista
Kamferkista
Kamferkista
Kamferkista
Kamferkista
Kamferkista
Kamferkista
Kamferkista
Kamferkista

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KAMFERKISTA, Kina, sent 1900-tal, rikt skuren dekor, hasp och lås i mässing, nyckel finns, höjd ca 49 samt 88x42 cm

Smärre slitage

626710

2019-03-22