Klubbat för:
8 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
ORIENTMATTA, semiantik, Täbriz, signerad Benlian i den innre sekundärbårdens nedre hörn, ca 386x278 cm
Ojämn form, något blek/skiftningar i färgen, lagning i ena hörnet (se bild)
626712
2019-03-26
Gör en kostnadsfri värdering här