Orientmatta semiantik

Orientmatta semiantik
Orientmatta semiantik
Orientmatta semiantik
Orientmatta semiantik
Orientmatta semiantik
Orientmatta semiantik

Klubbat för:

8 000 SEK

Utropspris

10 000 SEK

ORIENTMATTA, semiantik, Täbriz, signerad Benlian i den innre sekundärbårdens nedre hörn, ca 386x278 cm

Ojämn form, något blek/skiftningar i färgen, lagning i ena hörnet (se bild)

626712

2019-03-26