Taburett i rokokostil
2019-03-26
626731
| Klubbat belopp | 350 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
TABURETT, rokokostil, 1900-tal, bestat lövträ, sits klädd i cognacsfärgat läder, höjd 41, längd 60 cm
Lagningar, slitage, sprickor