Vettar trä

Vettar trä
Vettar trä
Vettar trä
Vettar trä
Vettar trä
Vettar trä

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

VETTAR, 2 st., trä, 1900-talets andra hälft, föreställande storskrake, polykromt bemålade, längd ca 39 cm

Smärre slitage

626740

2019-03-26