Skåp Boije

Skåp Boije
Skåp Boije
Skåp Boije
Skåp Boije
Skåp Boije
Skåp Boije
Skåp Boije
Skåp Boije
Skåp Boije
Skåp Boije

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BROR BOIJE, skåp, 2 st, Horreds Möbler, 1900-talets andra hälft, vitlackerade, höjd ca 83, 77x40 cm

Brukslitage

626754

2019-03-23