Jan Svenungsson serigrafi

Jan Svenungsson serigrafi
Jan Svenungsson serigrafi

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

1 500 SEK

JAN SVENUNGSSON (född 1961):Komposition med ansikte, serigrafi, signerad samt numrerad 34/44, ca 47x39 cm

626774

2019-03-22