Superellips matbord
Klubbat för:
1 700 SEK
Utropspris
2 500 SEK
BRUNO MATHSSON & PIET HEIN, "Superellips", matbord, Fritz Hansen, Danmark, etikettmärkt, spännben av förkromad metall, skiva i bok, märkt med etiketter, längd ca 240 bredd 120 höjd 70 cm.
Fuktring, nagg, bruksslitage
626776
2019-03-22