Delbana herrarmbandsur i 18 k guld

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

3 500 SEK

DELBANA, armbandsur, 18 k guld, 1950-tal, manuell, plexiglas, kronograf, cal Landeron 48, läderarmband med spänne i gulddoublé, diameter 37,5 mm

A Gentleman´s Auction

Går vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen, innerboett i metall limmad till bakboett i 18 k, bruksslitage

626782

2019-04-26