Stolar Della

Stolar Della
Stolar Della
Stolar Della
Stolar Della
Stolar Della
Stolar Della
Stolar Della
Stolar Della
Stolar Della
Stolar Della
Stolar Della
Stolar Della
Stolar Della
Stolar Della

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 500 SEK

STOLAR, 6 st., "Della", IKEA, 1900-talets mitt, stomme samt genombruten rygg med spjälor i betsad bok, stoppad sits, sitthöjd ca 46 cm

Smärre slitage

626785

2019-03-26