Skåp

Skåp
Skåp
Skåp
Skåp
Skåp
Skåp
Skåp
Skåp

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SKÅP, 1900-talets mitt, mahognyfaner, med två lådor, invändigt med hyllplan och lådor, draghantag i mässing, höjd ca 142, 111x46 cm, nyckel finns

Skiva med repa

626800

2019-03-26