Nils O Möller tillskrivna stolar jakaranda

Klubbat för:

13 500 SEK

Utropspris

12 000 SEK

NILS O. MÖLLER, tillskrivna, stolar, 6 st, 1950-tal, massiv jakaranda, omklädda i svart läderimitation, sitthöjd 44 cm
Cites intyg finnes

Bruksslitage

626809

2019-03-26