Miniatyrvaser Kina
Valmis
2019-03-26
626811
| Korkein tarjous | 3 400 SEK |
| Arviointi | 1 500 SEK |
MINIATYRVASER, 3 st., porslin, Kina, 1900-talets andra hälft, monokrom dekor, oxblod samt grön glasyr, höjd ca 8-10 cm
Nagg, krackelering