Tillbaka till katalog
Helvetia Waterstar II herrarmbandsur
Klubbat för:
6 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Beskrivning
HELVETIA, armbandsur, Waterstar II, stål, 1970-tal, automatisk, plexiglas, datum, refnr. 86331, serie nr. 6070463, cal ETA 2632, läderarmband med spänne i stål, diameter 39,5 mm
A Gentleman´s Auction
Konditionsrapport
Går vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen, bruksslitage
Auktionsnummer:
626813
Datum:
2019-04-26