Tillbaka till katalog

Helvetia Waterstar II herrarmbandsur

Helvetia Waterstar II herrarmbandsur
Helvetia Waterstar II herrarmbandsur
Helvetia Waterstar II herrarmbandsur
Helvetia Waterstar II herrarmbandsur
Helvetia Waterstar II herrarmbandsur
Helvetia Waterstar II herrarmbandsur
Helvetia Waterstar II herrarmbandsur
Helvetia Waterstar II herrarmbandsur
Helvetia Waterstar II herrarmbandsur
Helvetia Waterstar II herrarmbandsur
Helvetia Waterstar II herrarmbandsur
Helvetia Waterstar II herrarmbandsur
Helvetia Waterstar II herrarmbandsur
Helvetia Waterstar II herrarmbandsur

Klubbat för:

6 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

Beskrivning

HELVETIA, armbandsur, Waterstar II, stål, 1970-tal, automatisk, plexiglas, datum, refnr. 86331, serie nr. 6070463, cal ETA 2632, läderarmband med spänne i stål, diameter 39,5 mm

A Gentleman´s Auction

Konditionsrapport

Går vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen, bruksslitage

Auktionsnummer:

626813

Datum:

2019-04-26