Tillbaka till katalog

Tissot Visodate Seastar T.12 herrarmbandsur

Tissot Visodate Seastar T.12 herrarmbandsur
Tissot Visodate Seastar T.12 herrarmbandsur
Tissot Visodate Seastar T.12 herrarmbandsur
Tissot Visodate Seastar T.12 herrarmbandsur
Tissot Visodate Seastar T.12 herrarmbandsur
Tissot Visodate Seastar T.12 herrarmbandsur
Tissot Visodate Seastar T.12 herrarmbandsur
Tissot Visodate Seastar T.12 herrarmbandsur
Tissot Visodate Seastar T.12 herrarmbandsur
Tissot Visodate Seastar T.12 herrarmbandsur
Tissot Visodate Seastar T.12 herrarmbandsur
Tissot Visodate Seastar T.12 herrarmbandsur

Klubbat för:

4 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

Beskrivning

TISSOT, armbandsur, Visodate Seastar T.12, stål, 1970-tal, automatisk, plexiglas, datum, vridbar innerring, refnr. 44518-4, cal 784-2, läderarmband med spänne i stål, diameter 42 mm

A Gentleman´s Auction

Konditionsrapport

Går vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen, bruksslitage

Auktionsnummer:

626836

Datum:

2019-04-26