Klubbat för:
4 000 SEK
6 000 SEK
SOFFOR, 1 par, Effkå möbler, 1960/70-tal, klädda i svart skinn med lösa dynor i koskinn, sitthöjd ca 40, längd ca 241 cm
Bruksslitage och märken, lösa sidostycken (behöver limmas), dynor med hål
626843
2019-03-26