Ingrid Jövinger oljemålning

Ingrid Jövinger oljemålning
Ingrid Jövinger oljemålning
Ingrid Jövinger oljemålning
Ingrid Jövinger oljemålning
Ingrid Jövinger oljemålning
Ingrid Jövinger oljemålning

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

INGRID JÖVINGER (1894-1976): "På väg till Siena", signerad och daterad Ingrid Jövinger 1947, olja på duk, ca 41x52 cm

626866

2019-03-22