Buffé Nyrenässans
Klubbat för:
2 800 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BUFFÉ, furu, 1800-talets slut, nyrenässans, skuren dekor, uppsats med spegel, tre lådor, vit bemålning, beslag i mässing, total höjd ca 155, 136x53 cm, nyckel saknas
Senare bemålning, repor, slitage
626879
2019-03-22