Buffé Nyrenässans

Buffé Nyrenässans
Buffé Nyrenässans
Buffé Nyrenässans
Buffé Nyrenässans
Buffé Nyrenässans
Buffé Nyrenässans
Buffé Nyrenässans
Buffé Nyrenässans

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BUFFÉ, furu, 1800-talets slut, nyrenässans, skuren dekor, uppsats med spegel, tre lådor, vit bemålning, beslag i mässing, total höjd ca 155, 136x53 cm, nyckel saknas

Senare bemålning, repor, slitage

626879

2019-03-22