Stolar 1900-talets andra hälft
2019-03-22
626880
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
STOLAR, 6 st, 1900-talets andra hälft, alm, stoppad sits, brunrandig klädsel, sitthöjd ca 44 cm
Brukslitage, delvis blekta