Leena Luostarinen oljemålning

Leena Luostarinen oljemålning
Leena Luostarinen oljemålning
Leena Luostarinen oljemålning
Leena Luostarinen oljemålning
Leena Luostarinen oljemålning
Leena Luostarinen oljemålning

Klubbat för:

6 200 EUR

Utropspris

2 500 EUR

LEENA LUOSTARINEN (1949-2013) Lejon, a tergo signerad samt daterad -82, olja på duk, 45x130 cm

Proveniens: samling Jaakko Lindberg

626895

2019-04-15