Kikare England

Kikare England
Kikare England
Kikare England
Kikare England
Kikare England
Kikare England
Kikare England
Kikare England

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KIKARE, "Binocular periscopic", England, militärt bruk, märkt och daterad A K & S 1952, höjd 31 cm

Slitage

626896

2019-03-22