Olle Olsson Hagalund litografi

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

2 000 SEK

OLLE OLSSON HAGALUND (1904-72): Flicka med fruktkorg, signerad Olle Olsson Hagalund, 219/360, färglitografi, ca 65X42 CM

626903

2019-03-22