Reino Hietanen oljemålning

Reino Hietanen oljemålning
Reino Hietanen oljemålning
Reino Hietanen oljemålning
Reino Hietanen oljemålning
Reino Hietanen oljemålning
Reino Hietanen oljemålning
Reino Hietanen oljemålning
Reino Hietanen oljemålning

Klubbat för:

3 200 EUR

Utropspris

4 000 EUR

REINO HIETANEN (1932-2014) Komposition, signerad samt daterad -65, olja på duk, 138x160 cm

Proveniens: samling Jaakko Lindberg

626911

2019-04-15