Göran Augustson gouache
2019-04-15
626914
| Klubbat belopp | 1 650 EUR |
| Utropspris | 2 000 EUR |
GÖRAN AUGUSTSON (1936-2012) "Blå fuga", signerad samt daterad -86, gouache på pannå, 140x106 cm
Proveniens: samling Jaakko Lindberg