Göran Augustson gouache

Göran Augustson gouache
Göran Augustson gouache
Göran Augustson gouache
Göran Augustson gouache
Göran Augustson gouache
Göran Augustson gouache

Klubbat för:

1 650 EUR

2 000 EUR

GÖRAN AUGUSTSON (1936-2012) "Blå fuga", signerad samt daterad -86, gouache på pannå, 140x106 cm

Proveniens: samling Jaakko Lindberg

626914

2019-04-15