Klubbat för:
1 650 EUR
2 000 EUR
GÖRAN AUGUSTSON (1936-2012) "Blå fuga", signerad samt daterad -86, gouache på pannå, 140x106 cm
Proveniens: samling Jaakko Lindberg
626914
2019-04-15