Gösta Diehl oljemålning

Gösta Diehl oljemålning
Gösta Diehl oljemålning
Gösta Diehl oljemålning
Gösta Diehl oljemålning
Gösta Diehl oljemålning
Gösta Diehl oljemålning
Gösta Diehl oljemålning
Gösta Diehl oljemålning

Klubbat för:

16 000 EUR

Utropspris

2 500 EUR

GÖSTA DIEHL (1899-1964) Från Valkom hamn, signerad, utförd 1949, olja på duk, 50x81 cm

Proveniens: samling Jaakko Lindberg

626924

2019-04-15