Pablo Picasso färglitografi
Closed
2019-03-22
626926
| Sold for | 2 400 SEK |
| Estimate | 1 500 SEK |
PABLO PICASSO (1881-1973) Faune et Marin, daterad i trycket 3.6.56., Bloch 800, färglitografi, ca 11x8 cm