Pablo Picasso färglitografi

Pablo Picasso färglitografi
Pablo Picasso färglitografi

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

PABLO PICASSO (1881-1973) Faune et Marin, daterad i trycket 3.6.56., Bloch 800, färglitografi, ca 11x8 cm

626926

2019-03-22