Engelbert ring
Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
ENGELBERT, ring, 18 k vitguld med 31 briljantslipade diamanter, totalt ca 0.32 ct enligt gravyr, signerad Stigbert, Stockholm, 1982, ringstorlek 15.25, totalvikt ca 1.7 g
2 diamanter är naggade, 1 diamant saknas, skenan är något sned, slitage, repor
626927
2019-03-29