Engelbert ring

 Engelbert ring
 Engelbert ring
 Engelbert ring
 Engelbert ring
 Engelbert ring
 Engelbert ring
 Engelbert ring
 Engelbert ring
 Engelbert ring
 Engelbert ring
 Engelbert ring
 Engelbert ring
 Engelbert ring
 Engelbert ring

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ENGELBERT, ring, 18 k vitguld med 31 briljantslipade diamanter, totalt ca 0.32 ct enligt gravyr, signerad Stigbert, Stockholm, 1982, ringstorlek 15.25, totalvikt ca 1.7 g

2 diamanter är naggade, 1 diamant saknas, skenan är något sned, slitage, repor

626927

2019-03-29